ГОРЕЩО
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Антон Кутев РАЗКРИ предизборната стратегия на Радев - ето какво е довело до успеха му
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Партийни агитки на ПП и ДБ се събраха пред президентството да крещят срещу Румен Радев. На събитието се появи и Кирил Петков с жена си Линда.
препоръчано
Променкаджиите протестират срещу Радев, защото той вчера им каза в очите, че мандатът им е компрометиран след скандалните записи на Радостин Василев. Акад. Николай Денков не посмя да го погледне в очите дори. А днес в приятелската БТВ "разкри", че той е убеден европеец, а Радев казал, че Крим е руски.
Депутатите от ПП присъстват на митинга и раздават широки усмивки на фотографите и протестиращите. Сред множеството се открояват хора, наметнати с украинското знаме.

свързани новини










