BG EN

Парче бетон падна върху кола с 2-годишно дете в нея в София

Инциденти

Парче бетон падна върху кола с 2-годишно дете в нея в София

19429
на 06.10.2025
Парче бетон падна върху кола с 2-годишно дете в нея в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парче бетон от мост на бул. "Цариградско шосе" в София е паднал върху автомобил, движещ се по бул. "Брюксел".

препоръчано

За инцидента съобщава близък на потърпевшите във Фейсбук.

"Мои приятели са пътували по бул. "Брюксел" към СОП и под моста на "Цариградско" пада парче бетон от конструкцията върху колата им. Виждат се щетите по автомобила", гласи постът на човека в групата "Катастрофи в София". "В колата е имало и 2-годишно дете, което е било силно изплашено", допълва той.

"Хайде сега да го затворят", гласи друг коментар.

"Ремонтираха го преди няколко години, в момента се руши активно", написа друг мъж.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК