BG EN

Пастир подпали сеновал, изгоряха 140 бали сено

Региони

Пастир подпали сеновал, изгоряха 140 бали сено

7813
на 20.07.2014
Пастир подпали сеновал, изгоряха 140 бали сено
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

64-годишен пастир подпали сеновал в Бяла Черква. Вчера в полицейското управление е получен сигнал за пожар в навес, при който са изгорели 140 бали сено, предаде Дарик. 

препоръчано

В хода на разследването е установено, че същият ден И. А., пастир в града, се скрил в навеса от дъжда. Запалил цигара, която изхвърлил неумишлено близо до бала със сено, вследствие на което е възникнал пожара.

Огънят е унищожил и 480 квадратни метра покривна конструкция. 

 

Пастирът е задържан с полицейска мярка за 24 часа. Срещу него е започнато досъдебно производство за престъпление по чл.331, ал.1 от НК.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК