BG EN

Патриотичният фронт иска референдум за връщане на смъртното наказание

Темида

Патриотичният фронт иска референдум за връщане на смъртното наказание

4249
на 29.01.2016
Патриотичният фронт иска референдум за връщане на смъртното наказание
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Референдум за връщане на смъртното наказание предлагат от Патриотичния фронт. Идеята оповести евродепутатът Ангел Джамбазки след среща на депутати от коалицията с родители на убити деца.

препоръчано

"Категорично подкрепяме връщането на смъртното наказание. Може би начинът това да се случи е след референдум", каза Джамбазки и даде за пример Унгария, чийто премиер Виктор Орбан е на посещение у нас. Там се готви такъв законопроект. Според Джамбазки Орбан е образец на национално отговорна политика.

Патриотите готвят промени в закона в НПК и НК. Според тях съкратеното следствие води до абсурдно намаляване на присъди.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК