ГОРЕЩО
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
"КАЛАШНИК" НА ПЪТЯ: Криминалист РАЗКРИ ЗАЩО Васко от Ботунец е карал с чешка шофьорска книжка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският ветеран Патрис Евра ще остане още два сезона в Ювентус. Това обяви самият футболист пред италианските медии. Той е приел предложението на италианския гранд и ще преподпише до лятото на 2018 г. Неговият предишен контракт изтичаше в края на следващия месец.
препоръчано
На няколко пъти през изминалия сезон Евра бе категоричен, че не смята да слага край на кариерата си. 35-годишният ляв бек сравнително често излизаше на терена, въпреки че през лятото на 2015 г. на неговия пост бе привлечен бразилеца Алекс Сандро за 26 млн. евро. Евра премина в Ювентус през 2014 г. от Манчестър Юнайтед.
свързани новини
Патрис Евра: Алегри няма време за идиоти
10557
на 27.04.2016
Група K на Мондиал 2026: Последният поход на Роналдо
5197
преди 2 часа
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
6815
преди 3 часа
Група I на Мондиал 2026: Франция гледа към трети пореден финал
13813
на 06.06.2026
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
13184
на 06.06.2026


