BG EN

Патрули пазят нощем село Воднянци

Региони

Патрули пазят нощем село Воднянци

4901
на 08.02.2015
Патрули пазят нощем село Воднянци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Патрули обикалят нощем из улиците на Воднянци, съобщи кметът на селото Мария Лозанова. Освен униформени от управлението в Белоградчик, пазят и местни, назначени по програми за заетост, информира "Стандарт"

препоръчано

Причината за усилената охрана е масов обир, станал в края на януари. Тогава за една нощ били отарашени 12 къщи. Апашите са влизали с взлом в стопански постройки, гаражи, кошари. Задигнали са медни съдове, електрически инструменти и всичко по-ценно, попаднало им пред погледа. Оттагава полицията търси зласторниците, но още не е открила нищо. Местните предполагат, че гастрольорите са роми от близкото село Медовница.

Всички вечер прибират по къщите си по-ценните вещи и дори животните. Настояват полицията да постави камери на изхода на селото, за да се разбере кой тараши къщите им, допълни Мария Лозанова.

свързани новини

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК