ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пациентите на болница "Пирогов" гласуват в две избирателни секции. Мобилна урна дава възможност на болните с COVID-19 да участват в избора. Предварително желание да го направят са заявили 107 пациенти. Всеки новопостъпил също може да се включи във вота.
препоръчано
Членовете на Секционната избирателна комисия са снабдени с най-висок клас защитна екипировка
Пациентите ни с други заболявания, както и дежурният персонал също могат да упражнят правото си на глас в отделна секция, която разполага с дезинфектанти и предпазни материали. До 11:00 часа в нея са гласували 100 души, съобщиха от лечебното заведение.









