BG EN

Певицата на народа Ивана: Българите са разглезени!

ТОП НОВИНАТА

Певицата на народа Ивана: Българите са разглезени!

8423
на 08.12.2012
Певицата на народа Ивана: Българите са разглезени!
Автор:   Явор Белчев
"Българският народ е разглезен и всички постоянно мрънкат за нещо". Това заяви в Нова телевизия певицата Ивана. "Всяка година се ходи на море, а хората не спират да се оплакват, че нямат пари, живота не е чак толкова лош", изказа се любимката на народа. На въпрос дали е любимка на премиера Бойко Борисов, тя тактично отклони въпроса към него. Знам само, че слуша песните ми, скромно обясни Ивана. Чалгаджийката разказа за една случка на нейно участие, когато пиян мъж й е извадил пистолет. "Първоначално той насочи оръжието срещу мои колежки, но аз не загубих самообладание и тактично го убедих да напусне хотела. Може би искаше секс от нас, но не съм сигурна. Може ли да знаеш какво иска от теб дрогиран и пиян човек", попита иронично певицата. Ивана говори и за дъщеря си Теодора. "Ако не бяха родителите ми аз нямаше да успея да съчетая отглеждането й и кариерата ми", призна изпълнителката на "Шампанско и сълзи". "Въпреки това смятам, че съм добра майка", похвали се тя. "Ако някой ден дъщеря ми ме попита къде да живее ще я оставя сама да реши, но аз бих искала да остане в България.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК