BG EN

Педагожка бие и държи в клетка шестгодишно момченце

ЧАС ПИК

Педагожка бие и държи в клетка шестгодишно момченце

3263
на 10.11.2015
Педагожка бие и държи в клетка шестгодишно момченце
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Учителка с огромен педагогически стаж пребивала системно и държала в клетка шестгодишно момченце. Безумните възпитателни методи са прилагани в детски дом в руския град Чита в Забайкалието, информира руската телевизия NTV в обширен репортаж за скандала.

препоръчано

Издевателствата над хлапето се случили още през август тази година. Но са излезли наяве едва сега, когато в същия детски дом, който има и оздравителен лагер за деца със специални потребности, се провежда разследване за друго престъпление.

Учителката е на 57 години и е човек с безупречна репутация. В момента се провежда разследване за причините, поради които тя е решила да се гаври с детето, като го слага в клетка.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК