BG EN

Пекин осъди всички форми на хакерски атаки и кибертероризъм

ЧАС ПИК

Пекин осъди всички форми на хакерски атаки и кибертероризъм

6060
на 22.12.2014
Пекин осъди всички форми на хакерски атаки и кибертероризъм
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на външните работи на Китай Ван И в телефонен разговор с американския държавен секретар Джон Кери е заявил, че Пекин осъжда всички форми на хакерски атаки и кибертероризъм, предаде ТАСС, пише "Фокус".

препоръчано

„Китай осъжда всички форми на хакерски атаки и кибертероризъм. Китай е против всяка една страна или човек, които се ползват с оборудване на друга нация, за да бъде извършена кибератака срещу трета страна”, заяви Ван И.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК