ГОРЕЩО
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Опитният Станислав Ангелов проклина малшанса, който, според него, попречи на "Левски" да спечели финала за Купата на България срещу Берое.
препоръчано
"Получи се максимално най-неприятния сценарий. Важното е да продължим да се раздаваме и да показваме желанието, което демонстрирахме до последната минута днес. Страшното е, че не успяхме да си вземем нашето. Не виня никого и за дузпите, подкрепям колеги си. Всеки тръгва да бие с нагласата да вкара, никой не излиза да се лигави", коментира Пелето. Ангелов също така специално благодари на хилядите фенове на "Левски", които подкрепяха тима на стадиона в Ловеч.
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
14780
преди 21 часа
ТРАНСФЕР: ЦСКА продава нападател в Турция
13073
на 05.06.2026
ВОАЯЖ: Националите не, но Гонзо отива на Световното
14664
на 05.06.2026
Молдова няма да създаде проблеми на България
14321
на 05.06.2026


