ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Аз ще бъда най-отпред и ще ви водя! ДПС ще следва мисията си - това са хората! (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ОПТИМИСТИЧНА ТЕОРИЯ! Процедурата по свръхдефицит може да е бърза, ако кабинетът "Радев" направи...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пенсиите ще бъдат изплатени с пет дни по-рано, заради почивните дни в началото на май, съобщава НОИ. Възрастните ще могат да вземат сумите си от първия работен ден след Великден и Гергьовден - 7 май до 15-ти. Преди срокът беше до 20-ти. Хората, които взимат парите си по банков път обаче, ще могат да ги теглят още в първия ден.
препоръчано
От НОИ припомнят, че възрастните няма да получат Великденски добавки към пенсиите си.
Другата промяна през май е, че хронично болните ще могат да вземат рецептите и лекарствата си за месеца още преди Великден.
Нова находка в Хераклея Синтика
6155
преди 35 минути
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
33580
преди 2 часа
СПОР НА ПЪТЯ: Шофьор слезе да се разправя с водач на такси
15352
преди 9 часа


