ГОРЕЩО
Изпълнителният директор на НДК Андриана Татарова: Заплатата ми не е 14 000 евро, атаките срещу мен са от ден първи
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерството на отбраната на САЩ обмисля дали да потърси разрешение от президента Джо Байдън за извършване на повече въздушни удари в Афганистан, съобщава "Ню Йорк таймс".
препоръчано
Медията се позова на служители от администрацията. Според тях Пентагонът активно разработва план как да реагира, в случай че оттеглянето на САЩ от региона предизвика заплаха за националната сигурност.
Американските военни преценяват дали да действат в подкрепа на афганистанските сили за сигурност, ако Кабул или друг голям град се окаже в опасност да падне при талибаните.
свързани новини
Сблъсъци между талибани и афганистанското правителство, има загинали
12718
на 03.05.2021
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
48338
преди 11 часа
Пийт Хегсет предприе драстична реформа в структурата на американската армия
8666
преди 18 часа
CNN: Дотук Тръмп 37 пъти е казал, че „войната в Иран е към края си“
6791
преди 19 часа


