ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скакалци, с размерите на гущери плъзнаха по кварталите на Петрич. Насекомите, с окраска на гущери, са навсякъде и се виждат от петричани, уплашени от гигантските им размери, пише Struma.com .
препоръчано
Всъщност, окраската им е досущ, като на обикновените скакалци, но се различават единствено в крайниците.
Те наподобяват опашката на гущер, при прибрани криле, което кара много от петричани да смятат, че насекомите са вид непознат за нашите ширини.

Ерол Мюмюн: Имаме нужда от работеща държава срещу импотентните политици
1403
преди 2 минути
Двама задържани за жесток побой във Велинград
1118
преди 7 минути
7000 лева през терасата: Мним доктор измами възрастна жена в Кюстендил
2671
преди 27 минути


