ГОРЕЩО
Правителството предприема мерки в подкрепа на транспортния бранш и за устойчивото развитие на сектора
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След искане на прокуратурата: Съдът задържа Васил от "Калашниците" за мелето на "Челопешко шосе"
Гълъб Донев с последни новини за бюджета
Радев се срещна с КНСБ - ето какво заяви пред синдикатите
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пес от породата каракачанка едва не разкъса възрастна жена в центъра на оживено село. Оказва се, че кучето е избягало от двора на стопанина си. Този сюжет обаче се повтарял, разказаха хора от село Друган. Собственикът беше глобен, предава Ново телевизия.
препоръчано
Кучето е нападнало Лиляна Атанасова в центъра на селото пред местния магазин.
Нападението се разиграва на Разпети петък, когато Лиляна отива на пазар. С нея е и домашният й любимец. След първото разтърваване кучето се нахвърля и втори път срещу възрастната жена.
Оцелява като по чудо. Спасяват я хората, живеещи наоколо. Според местни и друг път каракачанката излизала сама от двора на стопанина си.
свързани новини
Питбул наръфа дете до смърт
14606
на 18.11.2019
Българин е спасен в морето край остров Тасос
7987
преди 3 часа
Дете на шест години пострада при катастрофа в Добрич
4509
преди 3 часа
Катастрофа затруднява движението на пътя Асеновград-Смолян
3434
преди 5 часа


