BG EN

Петима са участниците в банковия обир в "Люлин"

ЧАС ПИК

Петима са участниците в банковия обир в "Люлин"

20159
на 06.01.2016
Петима са участниците в банковия обир в Люлин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петима са мъжете, участвали в обира на банковия клон в столичния комплекс "Люлин" снощи. Двама от тях са били въоръжени с огнестрелно оръжие, най вероятно пистолети, а един е носил нервнопаралитичен спрей. Двама от мъжете са нахлули в офиса на банката, други двама са ги чакали отвън, а петият участник е шофирал автомобила, с който групата е избягала от местопрестъплението, съобщи БНР.

препоръчано

Все още не е ясна точната сума пари, открадната от банковия офис. Неофициално появилата се цифра от 100 хиляди лева не е потвърдена нито от МВР, нито от управата на банката. От дирекция „Връзки с обществеността и комуникации“ на УниКредит Булбанк снощи съобщиха, че няма ранени клиенти или техни колеги. Професионален екип от банката е бил на място и е работил с полицията за разкриване на престъплението.

„Клиентите могат да са сигурни, че няма да понесат финансова загуба. Откраднатата сума не е голяма, но предстои да бъде уточнен допълнително точният й размер. Сигурността на клиентите и колегите е най-важен приоритет за банката”, уверяват от банката.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК