ГОРЕЩО
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петима 18-годишни се биха след скандал край зала „Вестителя“ във Враца, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
препоръчано
На 21 февруари в 16:30 ч. в полицията във Враца е получен сигнал за скандал и побой в района.
Изпратеният на мястото полицейски патрул е установил пет лица, всичките на 18-годишна възраст. На мястото е бил и подалият сигнала гражданин. При проведения разговор с тях е установено, че е възникнал скандал, прераснал в побой между две групи младежи, които се познавали.
свързани новини
Скандал и побой за малка сума пари в центъра на Перник
15538
на 24.02.2026
След размяна на удари, част от участниците в сбиването избягали. Продължава работата по изясняване на фактическата обстановка. В Районното управление във Враца е образувана преписка.
Непълнолетен получи 20 пратки с марихуана, хашиш и канабисови бонбони
14657
преди 14 часа
Разкриха измамници, ужилили възрастен мъж с 3000 евро и 2350 щатски долара
11572
преди 14 часа


