BG EN

Петкова ще участва в 19-я Петербургски икономически форум

ЧАС ПИК

Петкова ще участва в 19-я Петербургски икономически форум

4377
на 17.06.2015
Петкова ще участва в 19-я Петербургски икономически форум
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на енергетиката Теменужка Петкова ще участва в 19-то издание на Петербургския международен икономически форум от 18 до 20 юни в Санкт Петербург, Русия. Тя ще представи развитието и приоритетите на българския енергиен сектор в панела "Привеждане в действие на възможностите: интегриране на европейския, руския и азиатския енергиен сектор" на 19 юни, съобщиха от Министерството на енергетиката.

препоръчано

Петкова ще обсъди развитието на двустранните енергийни отношения с министъра на енергетиката на Руската Федерация Александър Новак. В рамките на международния икономически форум в Санкт Петербург ще бъдат дискутирани предизвикателствата пред Русия и развиващите се пазари, както и възможностите за сътрудничество между страните за постигане на растеж.

Петербургският икономически форум е основан през 1997 г., а от 2006 г. се провежда под патронажа на президента на Руската Федерация. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК