BG EN

Петнадесет души в Мелиля са леко пострадали от земетресението

СВЕТЪТ ДНЕС

Петнадесет души в Мелиля са леко пострадали от земетресението

1802
на 25.01.2016
Петнадесет души в Мелиля са леко пострадали от земетресението
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петнадесет души са получили леки наранявания и травми в резултат на земетресението и последвалите вторични трусове, станали по-рано днес край бреговете на Испания. Най-силно земетресението е усетено в автономния испански анклав на северноафриканското крайбрежие Мелиля, както и в Малага и Гранада, съобщава El Mundo. трусовете са усетени още и в Мароко.

препоръчано

Стотици хора са излезли от домовете си, след като усетили земетресението. Петнадесет жители на Мелиля са получили леки наранявания. Те са потърсили лекарска помощ, но настаняването им в болница не е било нужно. Редица къщи в центъра на анклава са с повредени фасади. Сградата на парламента и много други държавни учреждения са били затворени, училищата не работят.

За известно време без електричество са останали няколко жилищни постройки.
Някои от жителите все още не се решават да се приберат в домовете си.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК