ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
Тенис
Петя Аршинкова и Виктория Желева отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира по тенис в Анталия
3761
на 03.03.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петя Аршинкова и Виктория Желева отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Анталия, съобщава сайтът на Международната тенис федерация. Българките загубиха от поставените под номер 4 в основната схема Река-Лука Яни от Унгария и словачката Ленка Юрикова с 0:6, 1:6. В надпреварата на сингъл Аршинкова и Желева започват участието си утре.
препоръчано
Ани Вангелова се класира за четвъртфиналите на двойки. Българката и Марчела Куча (Италия) победиха Барбара Котелешова (Словакия) и Ребека Пойкаярви (Швеция) с 6:4, 1:6, 10-7.
ХАЙДЕ НА КОРТА: Григор Димитров излиза срещу йорданец в Майорка
6368
преди 12 часа
Григор Димитров с двусетова победа в Испания
10088
на 23.06.2026
Предизвикателство от Австралия за Григор Димитров в Майорка
5622
на 23.06.2026


