BG EN

Петя Аршинкова и Виктория Желева отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира по тенис в Анталия

Тенис

Петя Аршинкова и Виктория Желева отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира по тенис в Анталия

3733
на 03.03.2015
Петя Аршинкова и Виктория Желева отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира по тенис в Анталия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петя Аршинкова и Виктория Желева отпаднаха в първия кръг на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Анталия, съобщава сайтът на Международната тенис федерация. Българките загубиха от поставените под номер 4 в основната схема Река-Лука Яни от Унгария и словачката Ленка Юрикова с 0:6, 1:6. В надпреварата на сингъл Аршинкова и Желева започват участието си утре.

препоръчано

Ани Вангелова се класира за четвъртфиналите на двойки. Българката и Марчела Куча (Италия) победиха Барбара Котелешова (Словакия) и Ребека Пойкаярви (Швеция) с 6:4, 1:6, 10-7.
 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 114
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК