ГОРЕЩО
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Реал Мадрид са получили пет оферти за бразилския полузащитник Лукас Силва, съобщава вестник „Марка“, цитиран от Гонг. Към халфа има сериозен интерес от страна на Хетафе, Порто, Фиорентина, Депортиво Ла Коруня и Севиля.
препоръчано
При всички положения Реал Мадрид ще преотстъпи Силва на друг отбор, за да може футболистът да натрупа опит. Той не попада в сметките на старши треньор Рафаел Бенитес за новия сезон.
Лукас Силва премина в Реал Мадрид през януари, но не успя да впечатли с изявите си.
Той не е попадал в групата на отбора от април, а от март не е влизал в игра.
21-годишният футболист има договор с Реал Мадрид до 2020 година.
"Кралете" платиха 14 милиона евро на Крузейро за Лукас Силва.
ТРАГЕДИЯ ВЪВ ФУТБОЛА: Почина 27-годишен национал на Буркина Фасо
11549
преди 9 часа
БОМБА: България се кандидатира за домакин на Евро 2036?
11640
преди 13 часа
„Леопардите“ с финален тест преди сбъдването на голямата мечта
8222
преди 13 часа
Контролна среща преди старта на Мондиал 2026 за актуалния световен шампион
6583
преди 13 часа


