ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
Синът на покойния основател на „Фантастико“ обяви бъдещето на веригата: „Мечтите на баща ми са живи“
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екипът на Информационна агенция ПИК би желал да уведоми своите читатели, че журналистическото разследване, озаглавено съответно: „Кметът на Добрич впрегна общината да гласува за баджанака му в листата на Манолова – покриха се след скандала с купен вот“ от 08.07.2021 г., съдържа невярна и непроверена информация.
препоръчано
Горецитираното разследване е базирано на информация, чиято достоверност не би могла да намери официално потвърждение, поради което не отговаря на истината.
Изтъкваме всичко това с оглед защитата на обществения интерес, доброто име на засегнатите от горецитирания материал страни и най-вече правото на нашите читатели да бъдат информирани коректно и навременно.


