ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Симпатизанти и членове на Атака се събраха пред сградата на турското посолство в София, за да се обявят срещу действията на турската страна спрямо Русия.
препоръчано
Мотото на протеста им е „Турция обяви война на Русия, ние на чия страна сме?”. Много от протестиращите носят български, руски, както и партийни знамена. На някои от тях развяват и принтирани снимки на президента на РФ Владимир Путин, на които пише: „Не сме забравили, ще отмъстим”. Други снимки са на Путин и Башар Асад.
свързани новини
Сидеров от протеста: Турция е агресивна, особено спрямо България (снимки)
12945
на 26.11.2015


