BG EN

ПИК TV: ГЕРБ искат президентските избори да са през ноември, а БСП през октомври

ПИК TV

ПИК TV: ГЕРБ искат президентските избори да са през ноември, а БСП през октомври

17153
на 06.07.2016
ПИК TV: ГЕРБ искат президентските избори да са през ноември, а БСП през октомври
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентските избори да се проведат на 6 ноември, предлагат от парламентарната група на ГЕРБ. От БСП пък се обявиха за 23 октомври. Председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов съобщи пред медиите, че всички парламентарни групи, без тази на левицата, одобряват датата, която предлага ГЕРБ - 6 ноември, а евенатуален втори тур на 13 ноември.

препоръчано

Цветан Цветанов отговори, че ако изборите се проведат на 6 ноември, няма да има пречка за бюджета за догодина. Бюджетът ще бъде приет предполагам в края на ноември месец, както е обичайно, заяви Цветанов. По думите му, няма да се налага ваканция за президентските избори, но това ще бъде решено с останалите парламентарни групи. 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК