BG EN

ПИК TV: Десислава Танева показа писмо, с което областния управител уведомява МЗХ за сделката на „Царските конюшни“

НАЙ-ВАЖНОТО

ПИК TV: Десислава Танева показа писмо, с което областния управител уведомява МЗХ за сделката на „Царските конюшни“

19545
на 09.09.2016
ПИК TV: Десислава Танева показа писмо, с което областния управител уведомява МЗХ за сделката на „Царските конюшни“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на земеделието и храните Десислава Танева показа писмо от областния управител, с което той уведомява МЗХ за сделката за земята. МЗХ има 600 кв. м сутерен, 103 кв. м. партерен етаж. На това писмо на областния управител сме отговорили в началото на април, че МЗХ не желае да бъде процедирана въпросната процедура. На повторно писмо от областния управител по-късно ние сме потвърдили нашата позиция, като сме взели становището на МРРБ, допълни Танева.

препоръчано

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК