ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
И в предишните парламенти сме изразявали мнение по този въпрос. БСП смята, че чистата мажоритарна система съвсем не е удачна в българските условия и това няма да доведе до повече преставителност на парламента. Напротив - ще доведе и до по-лесното закупуване на мандати.
препоръчано
Не подкрепяме такава система за избори. Това обяви пред журналисти Крум Зарков от БСП.
Радвам се че и партията на Слави Трифонов подхожда внимателно, разбират, че това би било плод на много сериозни усилия и се вижда се, че в този парламент надали има конфигурация на силите, за да може това да се състои, допълни Зарков.
Видеото с изказването на депутата от левицата е от 6.50 минута:


