BG EN

ПИК TV: Обвиненият за 2 убийства в Ботевград остава в ареста

ПИК TV

ПИК TV: Обвиненият за 2 убийства в Ботевград остава в ареста

4150
на 05.04.2016
ПИК TV: Обвиненият за 2 убийства в Ботевград остава в ареста
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Владимир Пелов, обвинен за убийствата на братята Цветан и Марко Петрови в Ботевград остава в ареста. Това реши Софийският апелативен съд, който потвърди определението на по-долната инстанция.

препоръчано

Сигналът за смъртоносно простреляни двама мъже в Ботевград е получен на тел. 112 в петък на 25 март към 20.10 часа. И извършителят, и жертвите не са с чисто съдебно минало. Миналата седмица Софийският окръжен съд остави Пелов в ареста, като му наложи постоянна мярка „задържане под стража”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ново
Днес: 104
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК