BG EN

ПИК TV: Подписаха договор за втората фаза от проекта за пречиствателната станция на Златни пясъци

ПИК TV

ПИК TV: Подписаха договор за втората фаза от проекта за пречиствателната станция на Златни пясъци

4846
на 25.07.2016
ПИК TV: Подписаха договор за втората фаза от проекта за пречиствателната станция на Златни пясъци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на околната среда и водите Ивелина Василева и кметът на Варна Иван Портних подписаха договор за втора фаза от проекта за развитие на инфраструктурата за отпадъчни води в агломерация Златни пясъци. Финансирането в размер на 37 млн. лв. е по Оперативна програма „Околна среда 2014-2020 г.". Със средствата ще се извърши разширение и модернизация на пречиствателната станция за отпадъчни води в к.к „Златни пясъци", заяви министър Василева. Ще се изгради и част от канализацията на селищното образувание Ален мак. 

препоръчано

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“ (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“ (НА ЖИВО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК