ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
СВЕТЪТ ДНЕС
Пилотът на катастрофиралия в Украйна изтребител е успял да избегне падането на самолета в населено място
7269
на 17.10.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пилотът на катастрофиралия в Украйна изтребител е успял да избегне падането на самолета в населено място, предава РИА Новости, цитира Фокус.
Жителка на с. Уланов, Хмелницки район, каза, че отначало се е чувало бучене и свистене, а после е видяла дим, издигащ се от полето извън селото.
"Тогава нашите пожарникари отидоха веднага, а хората започнаха да говорят, че е паднал самолет-изтребител, а след това спасително превозно средство отиде до мястото, където се виждаше димът, а по-късно и полиция", каза тя.
Според жената, когато самолетът падал, той е започнал да се върти. Най-вероятно пилотът се опитал да изведе изтребителя в полето, пише агенцията.
препоръчано
свързани новини
Японец разработи необичайна технология за производство на ток от почвата
10523
преди 5 часа
Тайфунът „Долфин” връхлетя Окинава, Източен Китай се готви за стихията
8771
преди 6 часа
ИСТОРИЧЕСКА ВИЗИТА! Зеленски и Вучич се срещнаха в Белград
9154
преди 6 часа


