ГОРЕЩО
Пламена Заячка: Жителите на район "Средец" очакват от кмета резултати, а не експерименти
Диана Дамянова РАЗБИ БЯЛАТА АУРА на Гюров и Гюровците заради поголовните кадрови смени
НА ПЪРВО ЧЕТЕНЕ: Парламентът даде зелена светлина държавата да тегли нов дълг
ГОРЕЩО В ПИК! ДПС ще подкрепи тегленето на нов дълг: Държавата не може да си позволи забавяне на плащания към общини и предприятия
Земетресение люшна България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пилотът на самолета, катастрофирал по време на автомобилно шоу в британския град Чешир е загинал, съобщава Sky News, цитиран от "Фокус". Самолетът, модел „Фолънд Гнат“ е участвал заедно с други самолети в изпълнение на фигури от висшия пилотаж. По предварителни данни пилотът е изгубил управление над машината и самолетът се е разбил.
препоръчано
„Ние изразяваме своите съболезнования към семейството на пилота, те вече са информирани. Полицията ни посъветва да направим най-доброто и безопасното- да продължим фестивала, с оглед на това, че тук присъстват 10 хиляди деца. Това и ще направим“, заяви организаторът на автомобилното шоу Крис Евънс.
свързани новини
Малък самолет се разби по време на автомобилно шоу в Северозападна Англия
4676
на 01.08.2015
Роботи-полицаи охраняваха кандидатстудентски изпити в Китай
7158
преди 20 часа
Си Цзинпин от Пхенян: Китай остава ключов партньор на Северна Корея
8854
на 08.06.2026


