ГОРЕЩО
КУЛМИНАЦИЯ НА ИНТРИГАТА В ПП-ДБ: Разцепва ли се коалицията в новото НС
Два варианта за правителство пред Радев, политолог спряга и Антон Кутев за шеф на НС
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италиански пилот заявил, че ще разбие управлявания от него самолет с над 200 пътника на борда, ако жена му го напусне, пише The Time.
препоръчано
Той е трябвало да пилотира полет от Рим до Токио и изпратил заплахата като СМС до съпругата си минути преди да се качи на самолета. За щастие, жена му успяла да предупреди полицията за съобщението и били взети бързи мерки.
Охраната на римското летище Фиумичино свалила отчаяния съпруг от самолета минути преди излитането. Пътниците не са разбрали нищо за смяната в екипажа.
Историята стана известна едва сега, но се е случила два месеца преди катастрофата, която предизвика немският пилот Андреас Лубиц в Алпите.
свързани новини
Пилот на самолет почина по време на полет
15409
на 04.03.2016
Украйна със свръхпродукция на оръжия, ще изнася за други страни
8770
преди 2 часа
Британската полиция разследва иранското посолство
7151
преди 2 часа
Парадът на победата в Москва - без военна техника
8999
преди 2 часа
В Лондон: 100 сладкари подредиха най-голямото тирамису в света
6179
преди 3 часа


