BG EN

Пирин (Бл) отказа планиран лагер в Сандански

Футбол

Пирин (Бл) отказа планиран лагер в Сандански

3364
на 29.12.2015
Пирин (Бл) отказа планиран лагер в Сандански
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отборът на Пирин Благоевград се отказа от предварително планирания лагер в Сандански. Вместо това „орлетата“ ще бъдат на подготвителен лагер в Брестник, съобщи Гонг. Причината за промяната е лошото състояние на терените в Сандански и региона.

препоръчано

Лагерът на Пирин в Брестник ще бъде между 14 и 24 януари. "Орлетата" се събират за първа тренировка на 11 януари на стадион „Христо Ботев“.

Ръководството на отбора е планирало и втори лагер – между 29 януари и 12 февруари, като най-вероятно той ще е в Турция. Тогава ще бъдат изиграни и повечето контроли.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК