ГОРЕЩО
МОР ПО ЧЕРНОМОРИЕТО! 9 делфина и над 300 буревестници са открити мъртви
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се е самоубила в Пловдив - причините са неизвестни
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ИДВА ЛИ КРАЯТ! Тръмп обмисля "постепенно ограничаване" на операцията в Близкия изток
Проф. Рачев с ТОП ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Ето какво ще се случи с времето в следващите дни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиромани запалиха входната врата на апартамент в жилищен блок в София. Инцидентът е станал малко преди 2 часа през нощта на втория етаж на блок на улица „Лерин“ №59 в столицата (кв. „Белите брези“) , а първоначалните данни сочат, че става дума за умишлено престъпление.
препоръчано
Информацията засега не е потвърдена от полицията. Заради огъня и силното задимяване, в блока е избухнала паника, а живущите са били готови дори да скачат през балконите си, за да се спасят, информира Bnews.
Пред блока са опожарени също два леки автомобила – Фолксваген и Рено Меган – и един микробус Форд Транзит. Автомобилите са със софийска регистрация. Огненият ад е започнал след 01:30 часа.
МОР ПО ЧЕРНОМОРИЕТО! 9 делфина и над 300 буревестници са открити мъртви
627
преди 2 минути


