BG EN

Пиронкова стартира утре в Истанбул

Тенис

Пиронкова стартира утре в Истанбул

3216
на 18.04.2016
Пиронкова стартира утре в Истанбул
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първата ракета на България по тенис при жените Цветана Пиронкова ще започне утре участието си в турнира на червени кортове в Истанбул с награден фонд 250 хиляди долара.

препоръчано

В мач от първия кръг пловдивчанката ще се изправи срещу Александра Саснович от Беларус. Двубоят е първи в програмата на корт номер 1 и ще започне в 12:30 часа българско време.

Това ще е първи мач между българката и намиращата се на 99-то място в световната ранглиста тенисистка от Беларус. При успех над 22-годишната Саснович, във втория кръг Пиронкова ще изправи срещу поставената под номер 5 в основната схема Данка Ковинич от Черна гора.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК