ГОРЕЩО
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
СМЯХ В ЗАЛАТА! Кокорчо се обади по темата за Манол Пейков - ето защо иска да е депутат от Пловдив
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ваня Стефанова е новият и.ф. главен прокурор
Акценти
ПИР ПО ВРЕМЕ НА ЧУМА: Скъпият ток убива бизнеса, бумът на цените мачка българите, COVID-19 вилнее, а Кирил Петков вдига купон в Министерския съвет
46201
на 23.12.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кирил Петков реши да вдигне купон в Министерски съвет, съобщиха от институцията. Премиерът от няколко дни също се е включил в организираното от него тържество за децата на служители работещи в Министерския съвет.
препоръчано
„Коледно настроение в Министерския съвет. Донесоха го децата на служителите на администрацията. Покана да се включи в тържеството получи и премиерът. Кирил Петков уважи малките гости и пожела да посрещнат празниците усмихнати и здрави“, написаха от институцията.

Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
166552
преди 39 минути
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ваня Стефанова е новият и.ф. главен прокурор
129551
преди 13 часа


