ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
"Висшият пилотаж" на Радев в политиката започва с много ниски топки - тролски армии плюят враговете, фалшиви герои налазиха телевизиите. А българската Мелания Тръмп от "Али експрес"...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пицария в американския щат Индиана отказва да приема поръчки за гей-сватби. Memories Pizza е собственост на семейство О`Конър.
препоръчано
Решението да не се обслужват клиенти с нетрадиционна сексуална ориентация е било взето единодушно на съвещание на фамилията. "Ние сме християнско семейство. Изповядваме християнските ценности и морал.
А в Библията е казано ясно: мъжът и жената се съчетават, за да имат деца. Всичко друго е противоестествено", категорична е управителката на пицарията Кристъл О`Конър.
Взривиха пицария в Чирпан
4773
на 09.11.2012


