BG EN

Пияници се клаха край църква в Русе

Региони

Пияници се клаха край църква в Русе

5342
на 04.03.2014
Пияници се клаха край църква в Русе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

29-годишен мъж е потърсил помощ в Спешно отделение на русенската болница с прободна рана в гърба, съобщиха от областната дирекция на МВР в Русе, пише 24 часа.

препоръчано

Друг 40-годишен пък бил ударен с дървен сап в главата. При изясняване на ситуацията станало ясно, че двамата са пострадали при пиянски скандал в района на църквата „Света Петка“.
Там между компания от четирима мъже и 40-годишния Н.Й, всичките криминално проявени, възникнал скандал, при който в употреба влезли всички подръчни средства– ножове, сапове е т.н.

При разправията 29-годишният Ф.Д.бил прободен с нож в областта на гърба, а Н.Й бил ударен с дървен сап в дясната горна част на главата.

По случая е образувано досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК