BG EN

Пиян влезе два пъти в Спешното за три часа

ЧАС ПИК

Пиян влезе два пъти в Спешното за три часа

10318
на 24.07.2014
Пиян влезе два пъти в Спешното за три часа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пиян мъж на два пъти бе откарван в рамките на три часа в Спешен център-Дупница днес, пише struma.bg

препоръчано

33-годишният Васил Стоянов от Дупница, който започнал да пие още рано сутринта, стигнал до средата на пътя за къщата си, но не могъл да продължи и легнал на тротоара. Повиканата линейка го закарала в спешния център и след половин час изтрезнял достатъчно, че да си тръгне.

Вместо да се прибере вкъщи обаче Стоянов решил да отиде в заведение в центъра на Дупница. Когато си тръгвал силите му отново не стигнали и минувачи пак повикали линейка. Щом дошли медиците с изненада установили, че става въпрос за същия мъж от сутринта.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК