ГОРЕЩО
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
САПУНКА ПРЕД ЦЕЦКА: Оклюмал и уморен Денков се напъна да замаже финансовия позор на Асен Василев. Ето защо Академикът се ядоса на ген. Атанасов
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
25-годишен пиян шофьор с "БМВ 318" спретна луд среднощен екшън в бургаския ж.к. "Изгрев" и се озова в ареста. Случката се разиграла около 01:00 ч. на паркинга на бл. 39, където младежът форсирал двигателя и въртял задните гуми на колата си, съобщава Флагман.
препоръчано
А след това, отново форсирайки, се опитал да паркира в зелените площи край блока.
Подложени на невиждан тормоз, хората от жилищната сграда извикали на място полиция, която е установила, че шофьорът е 25-годишният Г.С. от Бургас и е употребил алкохол. Тестът с дрегер установил наличието на 1,95 промила концентрация в кръвта.
свързани новини
Джигитът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.
Полицейска акция във Варна! Закопчаха юнаци, правили дрифт
17868
на 21.05.2016


