ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
37-годишен мъж от село Ябланово е в ареста за побой и нанесени материални щети на полицейския участък в селото, информират от ОД на МВР Сливен.
препоръчано
Вчера в 18,00 часа 26-годишна жена е подала сигнал на тел.112, че арестувания е нанесъл побой на съпруга й. След като е разбрал, че съпругата му подава сигнал в полицията той е отишъл до участък в селото и счупил единия от прозорците, впоследствие е направил опит да се укрие.
Същата вечер той е издирен и задържан. При ареста полицейските служители установяват, че побойникът е в явно нетрезво състояние.
Срещу него е образувано бързо производство.
ВАНДАЛСТВО: Графитаджии омазаха "Дарт Вейдър“ докато пробват модерния влак
13833
преди 5 часа
Задържаха мъж и жена след сбиване в хотел в Сандански
9219
преди 7 часа
Неуредени сметки, домашно насилие и открадната кола
11151
преди 8 часа
Разследват смъртта на мъж в Перник, има задържан
10420
преди 9 часа


