ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изпълнителният директор на ЦСКА Пламен Марков коментира ситуацията със защитника Нуно Томаш. Очакваше се Томаш да бъде преотстъпен от "червените" и в момента играчът тренира индивидуално в Португалия.
препоръчано
"Като се намери подходящият отбор, тогава. Все още търсим, а и трябва и той да е съгласен. Освен да се намери клуб, трябва и неговото съгласие. Той има договор с ЦСКА, така че е възможно и да остане в отбора", казва Марков, цитиран от "Тема Спорт".
Много важна информация за срещата Царско село - ЦСКА
18674
на 26.02.2020
Суперлативи за нов ас на ЦСКА
12440
на 25.02.2020
ГОЛЯМА ФУТБОЛНА БОМБА: Грандът от "Армията" парафира с...
32933
на 26.02.2020


