BG EN

Пламнаха първите любовни искри във "Фермата"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Пламнаха първите любовни искри във "Фермата"

8785
на 05.10.2021
Пламнаха първите любовни искри във Фермата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Само месец след началото на "Фермата" хормоните на мъжете в стопанството се разбушуваха.

препоръчано

Строителят Виктор хлътна до уши по красавицата Цвети, въпреки че има любовна връзка с момиче от родното му Чепеларе.

"Направо не издържам! Цвети е много чаровна и кокетна. Невинната й непохватност така сексапилно се вписва в стопанството", разнежи се младият мъж.

"Олеле, ти си влюбен!", разконспирира го бизнесменът Пламен.

Очарователната брюнетка също не е безразлична към него. В понеделник вечер тя се сгуши в прегръдките му, а в микрофоните, които участниците са длъжни да носят, ясно се чу учестено сърцебиене.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК