ГОРЕЩО
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар от незагасен отоплителен уред в една от сградите на етнографския комплекс "Генгера" в Айтос предизвика паника в града. Това съобщават очевидци, цитирани от Флагман.БГ. Пламъците са били огромни, има изгоряло имущество.
препоръчано
Изгоряло е цялото оборудване на хотелска стая в почивната база. Липсва също и покрива на една от възрожденските къщи.
Причина за тревогата е гост на хотела, който оставил без надзор включен радиатор и отишъл в ресторанта към базата. Огънят бързо обхванал комплекса – символ на Айтос. Инцидентът е станал около 19:10 часа.
Етнографският комплекс "Генгер" е гордостта на града. Стопанисва се от Общината. По случая е започнало е разследване.
свързани новини
Крадци на кабел предизвикаха пожар в съоръжение на ЧЕЗ в центъра на София
6684
на 10.12.2015


