BG EN

Планински спасители помогнаха на жена с наранен глезен

Инциденти

Планински спасители помогнаха на жена с наранен глезен

11291
на 08.07.2019
Планински спасители помогнаха на жена с наранен глезен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Планински спасители са оказали помощ на 54-годишна жена с наранен глезен в района на Седемте рилски езера. Това съобщиха от Планинска спасителна служба (ПСС) към Българския червен кръст.

препоръчано

Към 14,30 часа в неделя е подаден сигнал за пострадала жена с наранен глезен в района на Седемте рилски езера. Тя е получила помощ от техническия отряд на Планинската спасителна служба в Дупница. Нейното състояние към този момент е добро, уточнява "Фокус".

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК