ГОРЕЩО
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ: Старт на 52-ия парламент, новите депутати полагат клетва
ВРЕМЕТО ПОЛУДЯВА! Рукват дъждове, в планините валежите ще са от сняг, температурите обаче скачат до 18° (КАРТИ)
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият треньор на Ботев (Пловдив) Ферарио Спасов вече е нападнал риболовните територии в региона. 57-годишният специалист се слави като отличен въдичар и вече е бил забелязан с въдиците да обикаля по лека Марица.
препоръчано
Феро залагал основно на улов на кефал, скобар и мряна. Засега все още не е черпил колегите си с пържена риба, но се очаква и това да стане.
"Феро е тук, настават тежки дни за рибите в Марица", майтапят се в клуба.
Преди да поеме Ботев, Спасов изкара две години в Монтана, където кръстосваше бреговете на Огоста. Друго от любимите му места е река Искър при Долни Луковит, където често бил засичан от местните риболовци, пише седмичник.
Ферарио Спасов - Феро: Всички говорят за Лудогорец, но моят фаворит е ЦСКА
13202
на 15.08.2018
Феро изрита трио от Монтана
10739
на 06.09.2017


