ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Представители на СИК, които бедстваха две денонощия в зала "Арена Армеец" заплашиха държавата със съд в Страсбург заради нарушените им човешки права.
препоръчано
Тя бяха пленници, след като ги заключиха и не ги пуснаха преди да бъдат приети протоколите от местните избори и националния референдум.
"Няма да се върна повече и никога няма да се захвана с това отново", зарече се една от жените, които си изпатиха след изборите. Друга обясни, че парите, които ще вземе ще даде за лекарства.
Свърши се! Най-сетне зала "Арена Армеец" се опразни
11575
на 27.10.2015


