ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жители на плевенския квартал "Сторгозия” решиха сами да асфалтират улицата си, съобщи Би Ти Ви. До инициативата им се стига след отказ на общината да предприеме някакви мерки.
„След поредното изпратено до общината писмо за помощ относно асфалтовата настилка пред блока ни, то беше отказано с отговор от кмета Димитър Стойков, че лимитът е изчерпан за тази година и не може да ни се помогне, евентуално другата година, но пак трябва да подадем молба”, оплакват се гражданите.
Така хората от целия блок решават да съберат пари и да си направят сами ремонта, който ще започне в събота.
препоръчано


