ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 28 юни, неделя, президентът Росен Плевнелиев ще посети Азербайджан за закриването на Първите Европейски игри, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
препоръчано
Церемонията ще се състои от 20.20 часа местно време на Олимпийския стадион в селището Бойук Шор в близост до столицата Баку. Общо 122 спортисти от 23 спорта представят България в състезания от Първите Европейски игри в Азербайджан.
Плевнелиев: Не можем да не инвестираме в техника и съвместимост
4910
на 25.06.2015


