ГОРЕЩО
ПИК TV! Иван Таков разби на пух и прах неможача Васил Терзиев: Провалът на кмета е тотален
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Бургас (СНИМКИ)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ОБНОВЕНА)
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Найо Тицин си изпусна нервите след проваления брифинг на Асен Василев - крещи като обезумял по журналисти (ВИДЕО)
Проф. Георги Рачев: Идва по-топло време, температурите ще се вдигнат до 17 градуса
СВЕТЪТ ДНЕС
Племенницата на бивш американски вицепрезидент се призна за виновна за кражба на 110 000 долара
4128
на 11.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Племенницата на бившия американски президент Джо Байдън – Каролин Байдън се призна за виновна за кражба на 110 000 долара, съобщава CBS.
препоръчано
Тя се призна за виновна в кражби на имущество и на други дребни кражби.
Каролин Байдън получи присъда от две години изпитателен срок при условие, че възстанови откраднатата сума. Освен това тя ще трябва да полага общественополезен труд в течение на 10 дни и не трябва да прави каквито и да е нови нарушения на закона, ако иска присъдата й да не се превърне в ефективна.
Уточнява се, че Каролин Байдън е откраднала 110 00 долара от кредитни карти, принадлежащи на друг човек, в аптека в Ню Йорк.
Превод и редакция: ПИК
"Таймс": Вашингтон се готви за смяна на режима в Куба
3772
преди 17 минути
ТикТок ще продължи да работи в САЩ
4720
преди 2 часа


