ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подразделения на иракската армия са пленили стотици бойци на терористичната групировка „Ислямска държава“ в западната провинция Анбар, предаде РИА Новости, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Това е втората важна победа на иракските военни, които започнаха офанзива, за да си върнат контрола върху административния център на областта – град Рамади. По-рано днес стана ясно, че два южни района от града са превзети от правителствените войски.
"Ислямска държава" привлича бойци от Европа със социална политика
9614
на 27.05.2015


